Novinky

06 čec


Sans traduction nous habiterions des provinces voisines avec le silence. Francis George Steiner

Překlad je opravdu důležitá součást mezilidské komunikace a stejně tak jako dokáže pomoci, může svou nepřesností způsobit mnoho komplikací. Pokud tedy potřebujete přeložit francouzské dokumenty do češtiny či naopak, pečlivě vybírejte svého dodavatele, abyste obdrželi kvalitní a věrnou cizojazyčnou verzi textu. Jazykové centrum Berlitz Praha je pro Vás spolehlivým partnerem v oblasti překladů z / do francouzského jazyka, který Vám díky své dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem zajistí rychlé a špičkové služby.

Více info
14 čen

Francouzština je sám o sobě složitý jazyk. Čeština je bohatý a krásný jazyk, který oplývá bohatou slovní zásobou. Není tedy jednoduché přeložit text z češtiny do francouzštiny, pokud nemáte jazykové vzdělání nebo nejste jazykovým specialistou.

Read More
06 kvě

Soudní překlady jsou využívány při komunikaci se státními institucemi. Potřebujete-li autorizovaný překlad k soudu, na matriku, univerzitu či k notáři, obraťte se na jazykové centrum Berlitz.

Read More
30 dub

Je známo, že francouzština je jazykem básníků a je dokonalým nástrojem, jak partnerovi vyznat lásku. Jestliže si francouzský text nedokážete přeložit nebo jej potřebujete přeložit opravdu dokonale a s kulatým razítkem, doporučujeme vám obrátit se na jazykovou agenturu Berlitz.

Read More