Akční nabídka Berlitz pro toto jaro

on 26 březen 2015
Vytvořeno: 26 březen 2015

Jarní úklid? Jarní únava? Tyto dvě skutečnosti vás mohou oslabit, ale jarní akční nabídka jazykové školy v Praze vás potěší a povzbudí!

 

Online výuka jazyků s 50% slevou

Součástí jarní nabídky jazykové školy Berlitz je sleva na online platformu CyberTeachers®. Díky tomuto online programu studujete cizí jazyky samostatně, dle svého tempa a pro případné dotazy můžete kontaktovat jazykového lektora po chatu. Jednotlivé lekce dostáváte na email a postupujete podle svých časových možností.

Program CyberTeachers® Coach je dostupný pro: angličtinu, francouzštinu, němčinu, italštinu a španělštinu.
Součástí tohoto programu je 20 jazykových nástrojů pro průběžné ověřování studia a pro trénink, dále nástroje, které monitorují pokrok a přizpůsobují výuku, nebo také reporty zasílané po každé lekci.

Pro výuku angličtiny lze využít online platformu CyberTeachers® Live - tento program kromě standardní nabídky umožňuje živé spojení s jazykovým lektorem 24 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Zdokonalujte se v cizích jazycích vlastním tempem a za ušetřené peníze se po absolvování kurzu odměňte!

Sleva 15 % na individuální jazykové kurzy

Jazyková škola Berlitz vyučuje v prezenčním studiu 14 cizích jazyků. Mezi nimi je určitě ten, který jste se právě rozhodli studovat. Individuální jazykové kurzy nabízí výuku přizpůsobenou individuálním potřebám účastníka kurzu nebo například volné plánování lekcí a případné zrušení vyučovací hodiny do 14 hodin předešlého dne.

  • Akce! Ke každému individuálnímu kurzu časopis Forbes na rok zdarma!
  • Tip! Nastarujte studium cizích jazyků v zahřívacím kurzu Warm up! 10 lekcí živé výuky za akční cenu 7.770,- (včetně DPH).

Rozhodujete se mezi jednotlivými kurzy? Nedokážete se rozhodnout? Kontaktujte jazykovou školu v Praze a zjistěte všechny detaily ohledně výuky cizích jazyků v Berlitz.