Autorizované překlady smluv z francouzského jazyka

on 21 prosinec 2015
Vytvořeno: 21 prosinec 2015

Obchodujete se zahraničím a potřebujete rychle a především kvalitně přeložit smlouvy z francouzštiny? Překladatelský servis jazykové školy Berlitz® je Vám plně k dispozici.

Jsme však schopni Vám zajistit překlady nejen z francouzštiny, ale i z jiných světových jazyků jako jsou např. němčina, angličtina, italština, španělština, ruština atd.

Tuto velmi odbornou práci pro Vás z naší strany zajišťují vysokoškolští odborníci s příslušnými certifikáty.

Není pro nás žádným problémem zařídit oficiální překlady smluv, dokumentů, nebo odborné překlady, jako jsou např. technické popisy. Obraťte se na nás i s korekturami textů z různých oborů, ať už lékařských, právních nebo technických.

TERMÍNY PŘEKLADŮ

Standardní překlady, text o délce 2 000 slov, dodáváme do 2 až 3 pracovních dnů. Expresní překlady pak nabízíme do druhého dne. Obratem Vám vždy sdělíme, zda je z naší strany expresní překlad dostupný a za jakou cenu. Jedná-li se o rozsáhlejší a náročnější texty, domluvíme si s Vámi individuální plán podle Vašich představ.

CENÍK PŘEKLADŮ

Základní cena za jednu normostranu je 590,- Kč včetně DPH (1 800 znaků včetně mezer). Nabízíme také následné soudní ověření textů, u kterého počítejte s navýšením o 120,- Kč za každou stránku. Pro Vaši představu ohledně cen za další úkony, které souvisí s překladatelskou činností, se podívejte na ceník překladů.

Všechny překlady jsou v konečné fázi podrobeny jazykové korektuře, samozřejmě opět pod vedením odborníků.

Naší prioritou je kvalitní, odborný, včasný a kompletní překladatelský servis pro Vás. Neváhejte a obraťte se na nás!

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle 273 136 015 nebo emailem na .