Autorizované překlady smluv z francouzštiny

on 18 listopad 2014
Vytvořeno: 18 listopad 2014

Zajišťujete obchodní smlouvy s francouzskou stranou? Potřebujete mít přeložené smlouvy z francouzštiny? Překladatelský servis Berlitz zajišťuje překlady smluv z francouzštiny v krátkých dodacích lhůtách a v nejvyšší kvalitě.

Překlady smluv

Máte na starosti správu smluv s francouzským partnerem a máte za úkol přeložit francouzskou smlouvu do češtiny? Obraťte se s důvěrou na překladatelský tým Berlitz, který pro Vás vyhotoví přeložení smlouvy
z francouzštiny
během pár dní a bezchybně.

Spolehlivé překladatelské služby jsou doplněny jazykovou korekturou, případně lze vyhotovit i překlad se soudním ověřením. Všechny překladatelské úkony naleznete v ceníku překladů.

Odborné texty

Služby překladatelského týmu Berlitz jsou komplexní, kromě překladu obecných textů zpracujeme i překlady odborných textů nebo překlady technických textů. Má-li smlouva, kterou potřebujete přeložit, více částí nebo příloh, zpracujeme Vaši zakázku individuálně a na zakládě dodané předlohy pro Vás zpracujeme individuální cenovou nabídku.

S důvěrou nám můžete svěřit i překlady dokumentů, jako jsou například rodné listy, osvědčení nebo diplomy, tyto překladatelské služby jsou součástí naší standardní nabídky.

Překlady se soudním ověřením

Potřebujete-li přeložit text z francouzštiny a opatřit jej soudním ověřením, obraťte se na překladatelský servis Berlitz. Vyhotovíme pro Vás kvalitní překlad z francouzštiny, provedeme jazykovou korekturu a zajistíme soudní ověření. Služby našich překladatelů jsou na nejvyšší úrovni dodané v krátkých časových termínech.

Pro informace o překladatelských službách kontaktujte prosím překladatelský servis Berlitz.