Autorizované překlady z francouzštiny

on 23 květen 2015
Vytvořeno: 22 květen 2015

Potřebujete rychle překlad z francouzštiny? Jedná se o autorizovaný překlad z francouzštiny do druhého dne? Překladatelský tým Berlitz® přijme vaši zakázku a v určený termín vám ji precizně zpracovanou odevzdá.

Oficiální překlady z francouzštiny

Neváhejte oslovit překladatelský tým Berlitz®. Profesionální tým překladatelů z francouzštiny zpracuje vaši zakázku
s nejvyšší pečlivostí a vysokou odborností. Jakýkoliv překlad z francouzštiny připraví tak, abyste jako zákazníci měli jistotu, že dostáváte autorizovaný překlad nejvyšší kvality.

V situaci, kdy potřebujete autorizovaný překlad z francouzštiny expres, obraťte se na překladatelský servis Berlitz®. Překládáme úřední dokumenty,  rodné listy, oddací listy, studijní vysvědčení, vysokoškolské diplomy a podobně.

Autorizované překlady - francouzština

Standardní termín dodání zakázky autorizovaného překladu z francouzštiny trvá při rozsahu 2000 slov 24 hodin. Cena překladu je 590,- Kč včetně DPH za 1 normostranu (1800 znaků včetně mezer). Prohlédněte si ceník překladů a dalších služeb a uděláte si představu o ceně za vaši zakázku.

Při zakázce většího rozsahu doporučujeme konzultaci přímo s kanceláří překladatelského týmu, kde s vámi projednáme vaši zakázku a zhodnotíme možnosti vyhotovení.

Kromě úředních dokumentů zajišťujeme překlady technických, medicínských nebo právnických textů. Samozřejmostí je překládání smluv a jiných písemností. Autorizované překlady zpracováváme jak z francouzštiny, tak do francouzštiny. Pro stálé zákazníky a studenty nabízíme slevy na překlady.

Překlady z francouzštiny Praha

Jazykové centrum Berlitz® sídlí v centru Prahy. Pro konzultaci zadávaného překladu z francouzštiny si ideálně domluvte schůzku přímo na pobočce a zkonzultujte zadání přímo s překladateli. Pro kontakt využijte prosím formulář vpravo.