Francouzské překlady včetně korektury

on 20 listopad 2015
Vytvořeno: 20 listopad 2015

Nechali jste si přeložit své dokumenty nebo texty do francouzštiny, ale nejste si jisti, zda je to opravdu správně. V naší překladatelské agentuře Berlitz Vám ručíme za kvalitu překladu nejen díky překladatelům z řad rodilých mluvčích, ale také několikanásobnou korekturou textů.
Přesvědčte se o kvalitách našich překladu na vlastní kůži a uvidíte, že budete maximálně spokojeni. Naše překladatelské služby se Vám také budou hodit, jestliže připravujete mezinárodní kongres a budete potřebovat překladatele a tlumočníky.

Kdo jsou naši překladatelé?

Tým překladatelů a tlumočníků je složen z rodilých mluvčích z Francie nebo vysokoškolsky vzdělaných odborníků na francouzštinu. Všichni musí excelentně ovládat oba jazyky, jak češtinu, tak francouzštinu a znát specifika a gramatické záludnosti. Precizní a rychlé překládání je výchozím podmínkou pro námi zprostředkované pracovníky.

Jaké jsou dodací lhůty překladů

Překlady z i do francouzštiny běžně dodáváme do 2 až 3 pracovních dní. Jedná-li se o jednodušší zakázku, vyhotovíme ji do 24 hodin. Naopak je-li váš dokument složitějšího rázu nebo se jedná o objemnější zakázku, sjednáváme s klienty individuální dodání kompletního překladu včetně revize.

Překlady si můžete objednat v našem překladatelském servise osobně, ale i prostřednictvím emailu.

Cena překladu do/z francouzštiny

Jedna přeložená normostrana stojí 590 Kč včetně DPH. Za předpokladu, že jste našim stálým zákazníkem nebo máte k překladu objemnější objednávku, pak získáte zvýhodněnou cenovou nabídku. I v případě, že jste studentem od nás obdržíte studentskou slevu na překlady do a z francouzštiny.

Jaké překladatelské služby si u nás můžete objednat?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek

Korektura textů

Mimo překladů z francouzštiny do češtiny a naopak se zabýváme také korekturou francouzských textů. Jestliže potřebujete zkontrolovat vaši odbornou práci, diplomovou práci nebo jiný, pro vás důležitý, dokument ve francouzštině a chcete mít jistotu, že je po gramatické i stylistické stránce správně, s důvěrou se na nás můžete obrátit.

Potřebujete přeložit vaše texty?

Jestliže chcete mít jistotu, že váš překlad bude opravdu precizní, pak kontaktujte překladatelskou agenturu Berlitz. Dle vašich požadavků vytvoříme individuální cenovou nabídku a přeložíme vaše dokumenty.