Francouzština - bezchybné překlady včetně korektury

on 30 duben 2016
Vytvořeno: 30 duben 2016

Je známo, že francouzština je jazykem básníků a je dokonalým nástrojem, jak partnerovi vyznat lásku. Jestliže si francouzský text nedokážete přeložit nebo jej potřebujete přeložit opravdu dokonale a s kulatým razítkem, doporučujeme vám obrátit se na jazykovou agenturu Berlitz. Specializujeme se na tlumočení a překlady z a do francouzštiny v té nejvyšší kvalitě.

Proč zvolit jazykové centrum Berlitz?

Jazyková škola Berlitz poskytuje svým klientům překladatelské služby již více než 130 let. Naše překladatele a tlumočníky velmi často využívají naši klienti a partneři, kteří pořádají mezinárodní kongresy a setkání se svými obchodními partnery.

Překladatelský tým

Mezi naše překladatele patří především specialisté z řad rodilých mluvčích nebo lidé s odborným vysokoškolským vzděláním. Naši prioritou je, aby všichni překladatelé ovládali francouzštinu po gramatické i stylistické stránce, včetně jejích specifik. Všichni překladatelé se pravidelně účastní rozšiřujících školení a certifikací. Především díky tomu jsme schopni zajistit bezchybný překlad vašich textů.

Ceny překladů

Ceny překladů se počítají na normostrany, kdy jedna normostrana stojí 590 Kč včetně DPH. V případě rozsáhlejšího překladu našim stálým zákazníkům poskytujeme slevy.

Lhůty dodání překladů

V bezchybném stavu dodáme Váš text v rozsahu 2000 slov do 24 hodin od zadání Vaší objednávky. V případě, že se jedná o překlad z francouzštiny do češtiny, poskytujeme k překladu také jazykovou korekturou, díky které budete mít zajištěnu 100% bezchybnou podobu textu.

Poskytujeme tyto překladatelské služby:

  • Oficiální (autorizované) překlady potvrzení a certifikátů
  • Překlady obecných a technických textů
  • Přesné a rychlé překlady webových stránek
  • Oficiální překlady odborných textů, z oborů medicíny, práva nebo technických oborů

Chcete se dozvědět více o překladech a korekturách z/do francouzštiny, kontaktujte nás.