Korektura odborných textů ve francouzštině

on 22 duben 2015
Vytvořeno: 22 duben 2015

Dokončili jste práci na odborném textu ve francouzštině, ale nemáte jistotu, že je napsaný gramaticky a sémanticky správně? Svěřte svoji práci profesionálům. Překladatelský servis Berlitz pro vás zajistí korekturu vašeho odborného textu ve francouzštině.

Jazyková korektura - nezbytný doplněk odborných textů

Ač si dáváte záležet na věcné i gramatické správnosti své práce, vždy se může vloudit chybička, která zkazí dojem z jinak precizně odvedené práce. Navíc je vždy dobré, aby text přečetlo více lidí, kteří mají odstup, a tak na něj budou pohlížet novýma očima a nezávisle.

U cizojazyčných odborných textů bude jazyková korektura naprostou nezbytností. Pokud chcete, aby vaše několikaměsíční nebo i letitá práce nepřišla vniveč, bude vám záležet na tom, zda je napsaná správně. Jazykovou korekturu francouzského textu nejlépe provede rodilý mluvčí.

Překladatelský tým Berlitz je složen z odborníků na jazyk český a také z odborníků na cizí jazyky - rodilých mluvčí, kteří svým vzděláním dokazují, že jejich odbornost je kvalitní a ověřená.

Odborný text ve francouzštině

Překladatelský tým Berlitz nabízí kromě překladů do francouzštiny i revize a jazykové korektury odborných textů z oborů jako je například právo, medicína nebo technické obory.

Termín zpracování zakázky pro klienta závisí vždy na celkovém objemu zakázky a na aktuální vytíženosti našich pracovníků. Jestliže počítáte s tím, že vámi předkládaná zakázka bude většího rozsahu, doporučujeme kontaktovat překladatele Berlitz v časovém předstihu a domluvit se předem na předání a na předběžném domluvení termínu odevzdání.

Pro práci s textem si za spolehlivého partnera zvolte kvalifikované odborníky - překladatelský tým Berlitz. Pro detaily a případné dotazy kontaktujte prosím jazykové centrum Berlitz.