Kurzy francouzštiny za akční ceny!

on 11 prosinec 2014
Vytvořeno: 11 prosinec 2014

Stále hledáte překlady textů? Potřebujete autorizované překlady z francouzštiny? Rádi byste se francouzsky domluvili, ale na oficiální překlady potřebujte odborníky? Vše zajistí jazykové centrum Berlitz v Praze. Zimní nabídka kurzů francouzštiny v Praze.

Ukázková lekce francouzštiny zdarma

Než se pustíte do studia francouzštiny, přijďte vyzkoušet výukovou metodu jazykové školy Berlitz na zkoušku zdarma. Domluvte si na pobočce v Praze vyučovací lekci francouzštiny zdarma. Když se vám bude způsob výuky zamlouvat, přihlašte se do kurzu francouzštiny hned na místě!

Zimní nabídka kurzů francouzštiny

Představujeme vám akční nabídku výuky francouzštiny v jazykovém centru Praha:

  • Intenzivní kurz francouzštiny

Půldenní nebo celodenní výuka francouzštiny s rodilým mluvčím. Pusťte se naplno do francouzštiny a v novém roce se už běžně domluvíte francouzsky. Winter Immersion - zimní ponoření - vás pohltí a vy okamžitě začnete myslet i mluvit francouzsky. Výuková metoda Berlitz je koncipována tak, že studující je veden k tomu, aby z většiny času mluvil on a ne lektor.

  • Online výuka francouzštiny

Jedinečná nabídka třímesíční licence k online výukové platformě CyberTeachers®. Studujte doma ve svém pohodlí a při jakékoliv nejasnosti se spojte s lektorem, který vám pomůže při studiu francouzštiny. Časově omezená cenová nabídka: 2.995,- Kč včetně DPH.

  • Francouzština online + živá výuka v jazykové škole v Praze

Doplňte online výuku docházkou do živého kurzu francouzštiny. Za cenu 9.995,- Kč včetně DPH získáte 10 lekcí francouzštiny a k tomu tříměsíční licenci CyberTeachers®.

Využijte časově omezenou nabídku na zvýhodněné kurzy francouzštiny a naložte si pod stromeček jazykový kurz.