Letní slevy v jazykovém centru Berlitz

on 11 červen 2015
Vytvořeno: 11 červen 2015

Využijte léto k sebevzdělávání. Jazykové centrum Berlitz nabízí na léto letní slevy, které si nemůžete nechat ujít. Myslíme na všechny, i na ty nejmenší. Záleží na Vás, jaký typ jazykového kurzu preferujete.

Letní intenzivní jazykové kurzy Summer Immersion

Jste z těch, co rádi tráví léto aktivně a chcete se neustále vzdělávat? Potom jsou intenzivní jazykové kurzy Summer Immersion skvělou volbou právě pro vás. Tyto jazykové kurzy vás efektivně a účinným způsobem naučí nejen francouzsky, ale i další světové jazyky, dle vašeho výběru.

Intenzivních jazykový kurz Summer Immersion má řadu výhod:

  • Pokrok pocítíte již za 1 až 2 týdny
  • Lekce probíhají v rozsahu 4-8 hodin denně
  • zaměření na konverzaci a především 60% kurzu mluvíte vy
  • Nejen mysle, ale i mluvit cizím jazykem pro vás bude samozřejmostí
  • Klíčová témata volíme dle Vašich potřeb a přání
  • Ke každému kurzu získáte slevu na letní jazykový tábor pro vaše dítě.

Délka kurzu

Intenzivní jazykový kurz Summer Immersion trvá 1-2 týdny a na výběr máte z mnoha jazyků, jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština, maďarština, rumunština, ruština a mnoho další.

Z jakých variant si můžete vybrat:

  • Full Day: 8 lekcí denně v 5 dnech
  • Half Day: 4 lekce denně za 5 dní nebo 10 dní a 4 lekce denně

Letní škola v Praze

Naše jazykové centrum Berlitz každoročně pořádá letní jazykovou školu a školku v Praze pro malé skupinky 4-7 dětí. Letní jazyková škola a školka pro děti pomůže zabavit vaše děti, jestliže s vámi děti zůstávají v létě v Praze.

Výuka probíhá zábavnou formou a v příjemné, přátelské a uvolněné atmosféře, kterou povede rodilý mluvčí. Letní jazyková škola je vhodná pro děti ve věku od 8 do 15 let.

Letní jazyková školka pro nejmenší

I ti nejmenší mají možnost se v létě zapojit do jazykové školičky. Ta je vhodná pro děti ve věku od 4 do 7 let. Zde se mohou naučit zábavnou formou anglické básničky, říkanky a písničky. Do letní jazykové školičky dochází děti během dopoledne od 9:00 do 12:30, kde je zajištěno občerstvení i pitný režim.

Výuka jazyků s platformou CyberTeachers® s 50% slevou

Jazykové kurzy s online platformou CyberTeachers® Coach (angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština) a CyberTeachers® Live (angličtina) jsou vhodné pro časově zaneprázdněné klienty, kteří nemají možnost fyzicky docházet do jazykové školy.

Chcete se dozvědět více informací?

Jestliže se chcete o jednotlivých jazykových kurzech dozvědět více, kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy a pomůžeme s vhodným výběrem jazykového kurzu.