Nabídka překladatelských služeb Berlitz Praha

on 06 srpen 2016
Vytvořeno: 06 srpen 2016

Díky internetu, rozvoji cestování a mezinárodnímu obchodu jsme si jako lidstvo blíž než kdy v minulosti. Jazyková bariéra je tu ale stále a ani sofistikované překladové programy zatím nenahradí lidský mozek. V mnoha situacích je přesnost překladu zásadní a může ovlivnit budoucnost projektu, obchodu nebo dokonce mezilidské vztahy. Využijte proto pro překlad Vašich dokumentů profesionálních služeb jazykového centra Berlitz Praha, které Vám garantuje kvalitu a bezchybnost své práce.

nabidka prekladatelskych sluzeb Berlitz PrahaTypy zakázek

Kromě obecných dokumentů pro Vás vyhotovíme překlady úředních listin (rodných, oddacích či úmrtních listů, závětí), právnických dokumentů, smluv, technické dokumentace, ale také textu webových stránek, produktových listů či odborných dokumentů. Umíme zpracovat také překlady ze zvukového či video záznamu.

Překládané jazyky

Kromě obousměrného překladu z francouzského jazyka zpracujeme také překlady v angličtině, němčině, španělštině, italštině či ruštině. Nabízíme překlady i z jiných světových jazyků na základě poptávky.

Termíny dodání

Běžná délka zpracování překladu je 2 – 3 dny. Můžete ale využít také expresní dodání překladu v rozsahu do 2.000 slov již do 24 hodin od zadání. Rozsáhlé a jinak specifické zakázky posuzujeme individuálně a vždy předem sdělíme reálný čas vypracování.

Cena překladu

Cena za překlad jedné normostrany běžných jazyků je 590,-. U soudně ověřených či expresních překladů se uplatňuje příplatek, stejně jako u překladů z / do méně běžných jazyků. Všechny informace najdete v našem ceníku služeb.

Záruka spokojenosti

Spokojený klient je u nás na prvním místě, a proto si na naší práci dáváme velmi záležet. Pracují pro nás pouze profesionální, zkušení a certifikovaní překladatelé a každá zakázka prochází závěrečnou revizí ze strany rodilých mluvčích pro záruku bezchybnosti, přirozenosti a správnosti. Obdržíte od nás tedy věrný a reprezentativní dokument.

Zadání zakázky

Pro zadání Vaší zakázky, prosím, využijte náš kontaktní formulář, případně nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015, kde s Vámi Vaši zakázku rádi prokonzultujeme a poradíme Vám, jak postupovat.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!