Oficiální překlady smluv do francouzštiny

on 11 červenec 2015
Vytvořeno: 11 červenec 2015

Máte smlouvu ve francouzštině, kterou potřebujete oficiálně přeložit? Obraťte se na profesionály z našeho překladatelského servisu Berlitz.

Naši překladatelé Váš dokument přeloží v bezchybném vyhotovení a velmi rychle. Můžeme pro vás zajistit také překlad z češtiny do francouzštiny a mnoha dalších světových jazyků, jako je angličtina, němčina, španělština a další.

Oficiální překlady vám zajistí plnohodnotné použití v češtině při úředních jednáních. Díky ověření můžete svou smlouvu použít při soudním nebo policejním jednání a dalších úkonech.

Lhůty dodání překladů

Jestliže je vaše smlouva v rozsahu 2000 slov, pak bude dodána v bezchybném stavu do 24 hodin od zadání Vaší objednávky. V případě, že je vaše smlouva složitějšího charakteru nebo je náš překladatelský tým vytížen, domluvíme se s Vámi na individuální lhůtě dodání překladu.

Jaké další překladatelské služby poskytujeme?

  • Oficiální (autorizované) překlady potvrzení a certifikátů
  • Překlady obecných a technických textů
  • Přesné a rychlé překlady webových stránek
  • Oficiální překlady odborných textů, z oborů medicíny, práva nebo technických oborů

Kdo je v týmu předkladatelů?

Mezi našimi překladateli naleznete vysokoškolsky vzdělané odborníky z řad rodilých mluvčích. Překladatelé musí perfektně ovládat francouzštinu a její specifika. Důvod je zcela prozaický. Chceme pro naše klienty pouze ten nejkvalitnější servis.

Ceník překladů

Cena jedné normostrany překladu z francouzštiny je 590 Kč včetně DPH. Svým stálým zákazníkům a v případě většího objemu překladů nabízíme individuální cenové nabídky. Stejně tak získají slevu studenti.

Profesionální korektury / revize textů ve francouzštině

Naše překlady z francouzštiny jsou automaticky podrobeny textové korektuře. Zajistíme také textové korektury do Vámi napsaných textů. Naše korektura (revize) textů je stejně jako překlady vždy bezchybná.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte překladatelskou agenturu Berlitz, rádi s Vámi probereme konkrétní cenovou nabídku, která bude ušita na míru přímo Vám.