Oficiální překlady úředních dokumentů z francouzštiny

on 22 leden 2015
Vytvořeno: 22 leden 2015

Mezi standardní služby překladatelského servisu Berlitz patří vyhotovení oficiálních překladů dokumentů z francouzštiny. Autorizované překlady z francouzštiny zajišťují kvalifikovaní jazykoví odborníci.

 

Autorizované překlady - francouzština

Překladatelský tým Berlitz pro vás připraví přeložení jakéhokoliv dokumentu z francouzštiny. Jestliže potřebujete opatřit překlad z francouzštiny soudním ověřením, s důvěrou se obraťte na naše překladatelské odborníky. Zaručujeme správnost a preciznost oficiálních překladů z francouzštiny.

Přeložení dokumentů z francouzštiny: studijní vysvědčení, vysokoškolské diplomy, rodné listy, oddací listy, smlouvy...

Oficiální překlady z francouzštiny

Přeložení dokumentů z francouzštiny u nás trvá běžně 24 hodin při rozsahu 2000 slov. Samozřejmě je nutné přihlížet ke složitosti nebo obsahu překládaného dokumentu. Konkrétní termín dodání autorizovaného překladu dojednáme při předání zakázky.

Kromě zhotovení autorizovaných překladů úředních dokumentů, provádíme překlady technických textů a odborných textů z různých oborů - medicína, právo aj.

Jestliže je vaše zadání překladu z francouzštiny ve větším rozsahu, doporučujeme osobní konzultaci, abychom kvalifikovaně zvážili naše možnosti termínu dodání a zjistili dostatečné informace o zadání.

Potřebujete-li zajistit překlady smluv z francouzštiny, obraťte se překladatelskou agenturu Berlitz. Zajistíme profesionální přeložení textu smlouvy, provedeme jazykovou  a tiskovou korekturu.

Pro získání dalších informací o službách překladatelské agentury Berlitz využijte prosím kontaktní formulář vpravo.