Podzimní akce na kurzy francouzštiny Berlitz!

on 29 září 2014
Vytvořeno: 29 září 2014

Jazykové centrum Berlitz zajišťuje kompletní servis v jazykových službách. Francouzština jako jeden ze světových jazyků si zasluhuje velkou pozornost, společnost Berlitz zajišťuje překlady z francouzštiny, korektury francouzských textů a v neposlední řadě kurzy francouzštiny.

Podzimní akce na kurzy francouzštiny

Vyhledejte ideální kurz francouzštiny právě pro Vás z následující akční nabídky:

  • Platíte 30 lekcí, studujete 36!

Výuka francouzštiny v kurzu Express je organizována v 36 lekcích během 3 týdnů. Svůj individuální časový plán odsouhlasíte s koordinátorem kurzu a náplň kurzu zcela přizpůsobíme Vašim požadavkům. Naučte se za 3 týdny,
co jinde studují měsíce. Jedinečná Metoda Berlitz nabízí intuitivní způsob výuky gramatiky, neustálé zapojování konverzace a myšlení ve francouzštině.

  • 4 dny platíte, 5. studujete zadarmo!

Chcete se do francouzštiny vrhnout po hlavě a nechat se jí úplně opojit? Vyberte si intenzivní kurzy francouzštiny
v akční nabídce! Total Immersion (Úplné ponoření) je typ kurzu, ve kterém se do francouzštiny nejen úplně ponoříte, ale zároveň úplně zamilujete. 12 hodin denně budete francouzsky myslet, mluvit a komunikovat. Za 2 až 3 týdny budete schopni obstát v běžné pracovní nebo osobní konverzaci.

Potřebujete francouzštinu oprášit, oživit nebo osvěžit? Zapište se na týdenní kurz francouzštiny Sprint. Během jednoho týdne se rozmluvíte francouzsky díky osvědčené Metodě Berlitz a profesionálnímu přístupu lektorů, kteří pobízejí studenty, aby z více než 60 % mluvili oni.

Nabídka jazykové školy Berlitz

Děsí Vás krok do neznáma?
Vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma! Osobně poznáte způsob výuky v jazykové škole Berlitz a až poté se rozhodnete, zda pokračovat v kurzu či ne.

Zapište se do ukázkového kurzu Warm Up za akční cenu 7 770,-. Během 10 lekcí se blíže seznámíte s Metodou Berlitz a rozmyslíte si, jestli vám tento způsob intenzivní výuky vyhovuje.

Pro více informací kontaktujte společnost Berlitz nebo volejte na +420 273 136 015.