Precizní francouzské překlady

on 29 září 2015
Vytvořeno: 29 září 2015

Vyžadujete precizní překlady vašich dokumentů z francouzštiny a do francouzštiny? Naše překladatelská agentura Berlitz poskytuje profesionální služby v oblasti tlumočení a překladů. Zaručujeme vám stoprocentní řešení a zaručenou kvalitu, rychlý a bezchybný překlad vašeho dokumentu.

Odborné překlady z cizího jazyka do češtiny a naopak dodáváme také v dalších světových jazycích, postačí si vybrat ten, který zrovna potřebujete.

Kdy vám překlad dodáme

Bezchybné překlady, které jsou v rozsahu 2000 slov, dodáme do 24 hodin od vaší objednávky. Jestliže je váš překlad do francouzštiny komplikovanější (odborný, technický text), dodáme vám jej po individuální domluvě a dle aktuálního vytížení překladatelského týmu.

Překlady, které pro vás zajistíme:

  • Odborný překlad technických i běžných textů
  • Autorizované překlady odborných textů z oblasti medicíny, práva i technických oborů
  • Překlady potvrzení a certifikátů s autorizací
  • Překlady webových stránek

Překladatelský tým

Do našeho překladatelského týmu patří odborníci s vysokoškolským vzděláním a překladatelé z řad rodilých mluvčích. Abychom zaručili doopravdy bezchybný překlad, požadujeme po překladatelích, aby znali specifičnosti řeči, kterou překládají.

Z francouzštiny překládají rodilí mluvčí, kteří prochází i finální korekturu. Naši tlumočníci a jejich práce je vždy velmi rychlá a přesná. Všechny překlady prochází maximální kontrolou před předáním objednávky. Díky tomu je zajištěna bezchybnost vašeho překladu.

Jazyková korektura

Nejen překlady z a do francouzštiny, ale také korektury textů jsou náplní naší práce. Textová korektura je automaticky obsáhnuta v každém překládaném textu.

Naučte se francouzsky společně s námi

Jazyková škola Berlitz zajišťuje nejen překlady, ale také poskytuje kvalitní výuku cizích jazyků pro každého. Na výběr máte z individuálních i skupinových kurzů.
Nemusíte se studia francouzštiny obávat, naše světově proslulá technika vyučování jazyků Berlitz Method® bude pro vás vyloženě zábavou.

Pokud nemáte čas osobně navštěvovat kurzy v naší jazykové škole, můžete jazykový kurz francouzštiny absolvovat i online na vašem počítači či po telefonu. První pokroky uvidíte již po prvním týdnu studia, a to právě díky naší výukové metodě.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme rozsah i předání zakázky a konkrétní cenovou nabídku, která bude ušita na míru přímo Vám.