Překladatelské služby - francouzský jazyk

on 07 březen 2016
Vytvořeno: 07 březen 2016

Hledáte kvalitní překladatelskou službu, která vám přeloží vaše dokumenty, úřední listiny, smlouvy nebo webové stránky z francouzštiny do češtiny a naopak? Pak jste u nás správně, protože překladatelský servis Berlitz poskytuje svým klientům rychlé, kvalitní a profesionální překlady a to nejen z a do francouzštiny, ale také v mnoha dalších světových jazycích. Automatickou součástí našich překladů je textová korektura, v případě potřeby také kulaté razítko, díky kterému poslouží překlad jako důkaz u soudu nebo jako úřední listina.

Tým překladatelů

Překladatelský tým je složen převážně z profesionálů, kteří jsou z řad rodilých mluvčích nebo vysokoškolsky vzdělaných překladatelů. Abychom zabezpečili opravdu kvalitní a přesné překlady, jsou naši překladatelé povinni si neustále rozšiřovat svou odbornost pomocí různých školení, jazykových kurzů a certifikací. Podstatné pro naše přikladete je to, aby znali specifika a odlišnosti konkrétního jazyka, jeho stylistické a gramatické vlastnosti.

Přeložíme vám:

  • Běžné i technické dokumenty
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů jako je medicína, právo i technické obory
  • Potvrzení a certifikáty s autorizací
  • Webové stránky

Dodání překladu a jeho cena

Překlady z a do francouzštiny běžně dodáváme do 24 hodin a to za předpokladu, že bude dokument v rozsahu do 2000 slov. Cena jedné normostrany stojí 590 Kč vč. DPH.

V případě, že je váš dokument většího rozsahu nebo složitějšího rázu, domluvíme se s vámi na individuálním termínu dodání, vše je také ovlivněno vytížeností překladatelského týmu.

Jaké jazyky vám také přeložíme?

Překladatelský servis Berlitz poskytuje našim klientům překlady z široké nabídky světových jazyků, mezi které patří:

  • angličtina
  • němčina
  • španělština
  • italština
  • ruština

V našem seznamu překládaných jazyků také naleznete i méně obvyklé světové jazyky, jako je japonština, finština, čínština, maďarština, holandština a mnoho dalších cizích jazyků.

Chcete se dozvědět více o možnostech jazykových překladů?

Jestliže se chcete dozvědět podrobnější informace o profesionálních překladech, pak nás kontaktujte, rádi zodpovíme Vaše dotazy a vytvoříme pro Vás konkrétní cenovou nabídku.