Překlady smluv z češtiny do francouzštiny

on 21 únor 2015
Vytvořeno: 21 únor 2015

Hledáte kvalitní překlady smluv z češtiny? Tlačí vás termín a potřebujete smlouvu ve francouzštině? Překladatelský tým Berlitz je připraven zhotovit vaši zakázku do 24 hodin!

Překlady smluv

Kvalita a rychlost zadaných překladů v překladatelské agentuře Berlitz je samozřejmostí. Při zadávání překladatelské zakázky si můžete být jistí, že překlady textů budou profesionální a precizní. Přeložené texty procházejí jazykovou korekturou u profesionálních překladatelů - u jazykových odborníků.

Překládání smluv z češtiny do francouzštiny patří mezi standardní zakázky, které je překladatelský tým připraven vyhotovit ve velmi krátkých termínech. Výjimkou není expresní překlad do 24 hodin. Ceny překladů máme stanoveny v ceníku, vždy se přihlíží k rozsahu zakázky a ke specifickým požadavkům.

Jestliže potřebujete zajistit oficiální překlad smlouvy z češtiny do francouzštiny, zajistíme pro vás
překlad se soudním ověřením.

Překlady odborných textů

Povaha překládané smlouvy se může lišit, na překladatele Berlitz se s jistotou  můžete obrátit i s odborným textem, s technickým textem nebo s textem z oboru medicíny, práva a podobně. Překlady zajišťují lidé s vysokoškolským vzděláním z oboru jazykovědy nebo z jiných speciálních oborů. Na správnost překladů do francouzštiny dohlížejí rodilí mluvčí.

Expresní překlady

Potřebujete překlad do druhého dne? Obraťte se s důvěrou na překladatelský tým Berlitz. Rozsah kolem 2000 slov běžně trvá 24 hodin, v konkrétních případech přihlížíme ke složitosti zakázky a k dostupnosti překladatelů.

Kontaktujte pobočku jazykového centra Berlitz v Praze a domluvte si konkrétní podmínky překladů z češtiny přímo tam.