Překlady technické dokumentace z francouzštiny

on 26 srpen 2015
Vytvořeno: 26 srpen 2015

Potřebujete přeložit dokumenty technického rázu z nebo do francouzštiny? Naše překladatelská agentura Berlitz se již více než 130 let zabývá překládáním a dalšími jazykovými službami. Spolehnout se můžete na stoprocentní řešení a zaručenou kvalitu. Zajistíme pro vás překlad vysoce technických i medicínských oborů. Stejně tak vám přeložíme dokumenty s úředním a soudním ověřením.

Překladatelský tým

Překladatelé z naši překladatelské agentury Berlitz absolvují pravidelná školení a certifikace, díky tomu garantujeme maximální kvalitu námi poskytovaných služeb. Zprostředkujeme Vám překlad z francouzštiny i do francouzštiny. Všichni překladatelé jsou vysokoškolsky vzdělaní odborníci z řad rodilých mluvčích. Automaticky musí každý překladatel bravurně ovládat francouzštinu a její specifika. Důvodem je, aby naši klienti dostali ten nejkvalitnější servis.

Dodání překladu

Překlady v rozsahu 2000 slov a v bezchybném stavu dodáváme do 24 hodin od zadání Vaší objednávky. Jestliže bude váš text složitějšího rázu, domluvíme se s vámi na individuálním dodání přeloženého dokumentu. Dalším faktorem ovlivňujícím dodání překladu je vytíženost našeho překladatelského týmu.

Cena překladu technických dokumentů

Za jednu přeloženou normostranu zaplatíte 590 Kč včetně DPH. Jestliže jste již našim stálým klientem nebo máte na přeložení větší množství dokumentů, nabídneme vám konkrétní cenovou nabídku. Jste studentem? I pro vás máme připraveny zajímavé slevy.

Jaké další překladatelské služby poskytujeme?

  • Oficiální (autorizované) překlady potvrzení a certifikátů
  • Překlady obecných a odborných textů
  • Přesné a rychlé překlady webových stránek
  • Oficiální překlady odborných textů, z oborů medicíny, práva nebo technických oborů

Profesionální korektury / revize textů ve francouzštině

Každý překlad z francouzštiny je několikrát kontrolován. Finální kontrola je kompletní textová korektura. Ta zajistí, že přeložený text je opravdu v bezvadném stavu. V případě vašeho zájmu pro vás zajistíme textové korektury do vámi napsaných textů.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte překladatelskou agenturu Berlitz, rádi s Vámi probereme konkrétní cenovou nabídku, která bude ušita na míru přímo Vám.