Překlady z francouzštiny i z češtiny v krátkém termínu

on 06 červenec 2016
Vytvořeno: 06 červenec 2016


Sans traduction nous habiterions des provinces voisines avec le silence. Francis George Steiner

Překlad je opravdu důležitá součást mezilidské komunikace a stejně tak jako dokáže pomoci, může svou nepřesností způsobit mnoho komplikací. Pokud tedy potřebujete přeložit francouzské dokumenty do češtiny či naopak, pečlivě vybírejte svého dodavatele, abyste obdrželi kvalitní a věrnou cizojazyčnou verzi textu. Jazykové centrum Berlitz Praha je pro Vás spolehlivým partnerem v oblasti překladů z / do francouzského jazyka, který Vám díky své dlouholeté tradici a bohatým zkušenostem zajistí rychlé a špičkové služby.

Spolehlivost

expresni preklady z francouzstiny

V jazykovém centru Berlitz Praha si zakládáme na kvalitě a dobré pověsti, a proto je pro nás spokojený klient na prvním místě. Všechny překlady jsou vyhotoveny zkušenými profesionálními překladateli a na závěr ještě prochází jazykovou korekturou rodilými mluvčími, takže získáte reprezentativní, přesný a bezchybný dokument.

Typy překládaných dokumentů

Není nic, co bychom neuměli přeložit. Vypracujeme pro Vás překlady:

  • Obecných a odborných textů (medicína, věda, inženýrství, atd.)
  • Technické dokumenty, návody
  • Úřední listiny, certifikáty, oddací a rodné listy
  • Webové stránky
  • Smlouvy a jiné právnické texty
  • Překlady ze zvukového záznamu, apod.

Termíny dodání

Standardně u nás překlad z češtiny do francouzštiny nebo naopak dostanete již za 2 – 3 dny od zadání, případně můžete využít našich expresních služeb a mít svůj překlad připraven během 24 hodin. Termín dodání se odvíjí od rozsahu a náročnosti zakázky, která je posuzována individuálně.

Ceny překladu

Jedna normostrana překladu Vás bude stát 590,- ve standardním termínu dodání. V případě expresního vyhotovení překladu si účtujeme 20% příplatek k běžným cenám. Náklady na soudně ověřené překlady či jinak specifické zakázky jsou upřesněny v našem ceníku služeb.

Rozhodli jste se využít naše služby?

Svou zakázku s námi můžete konzultovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám můžete zavolat na telefonní číslo 273 136 015, kde s Vámi ochotně projednáme veškeré specifikace překladu.