Profesionální revize textů ve francouzštině

on 20 říjen 2015
Vytvořeno: 20 říjen 2015

Máte dokument ve francouzštině a potřebujete mít jistotu, že je opravdu v pořádku a to nejen gramaticky, ale také po stylistické stránce? Máme pro vás jednoduché řešení, jak si zajistit klidné spaní.

Překladatelský servis Berlitz poskytuje svým klientům profesionální revize textů a jejich překlady z různých světových jazyků, mezi které bezpochyby patří i francouzština.

Proč zvolit revize textů od Berlitz?

Překladatelská agentura Berlitz se překládáním a dalšími jazykovými službami zabývá více než 130 let a její oblíbenost u nás i ve světě. Díky naší rozsáhlé síti překladatelů zajišťujeme svým klientům rychlé a profesionální překlady, ke kterým patří také autorizované překlady s razítkem, velkého množství světových jazyků, a to jak z cizího jazyka do češtiny, tak i naopak.

Překladatelský tým

Překladatelský tým se skládá z vysokoškolsky vzdělaných profesionálů a rodilých mluvčí. Všichni naši překladatelé jsou povinni pravidelně absolvovat inovativní školení a certifikace. Samozřejmostí je, že každý překladatel musí znát specifika francouzštiny a skvěle ji ovládat. Právě díky tomu jsou naše překladatelské a revizní služby na tak vysoké úrovni a my garantujeme maximální kvalitu námi poskytovaných služeb.

Jaké korektury pro vás můžeme zajistit?

  • Korektura jazyková, cena za jednu normostranu je 250 Kč vč. DPH
  • Korektura tisková, cena za jednu normostranu 120 Kč vč. DPH
  • Korektura + soudní ověření, cena za jednu normostranu 360 Kč vč. DPH

Jaké překladatelské služby si u nás můžete objednat?

  • Profesionální překlady obecných a technických textů
  • Oficiální (autorizované) překlady odborných textů (z oboru medicíny, práva, atd.)
  • Autorizované překlady potvrzení a certifikátů
  • Rychlé a precizní překlady webových stránek

Profesionální korektury/revize textů ve francouzštině

Stejně tak jako vámi dodaný text ve francouzštině, také každý překlad projde několikrát revizí. Finální kontrolou je úplná textová korektura. Díky několikanásobné revizi máme jistotu, že je přeložený text v naprosto bezvadném stavu.

Jazykové a manažerské kurzy

Vzdělávací centrum Berlitz poskytuje svým klientům také mnoho forem jazykových kurzů pro děti i dospělé, kde aplikuje svou unikátní výukovou Berlitz metodu. Ta je u studentů, u nás i ve světě, velmi oblíbená, především proto, že se zaměřuje právě na potřeby studenta.

Další velmi vyhledávanou službou Global leadership training, kde si můžete rozšířit své dosavadní kompetence o komunikační dovednosti, absolvovat můžete také mezikulturní a manažerské kurzy, soft skills a mnoho dalších.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte překladatelskou agenturu Berlitz, rádi s Vámi probereme konkrétní cenovou nabídku, která bude ušita na míru přímo Vám. A rádi zodpovíme vaše dotazy k našim dalším službám.