Oficiální překlady do francouzštiny

Máte dokumenty v češtině, které potřebujete přeložit do francouzštiny? Anebo naopak, potřebujete jasně porozumět francouzskému dokumentu? Nespokojíte se s přibližným a nekvalitním překladem? Potřebujete přeložit dokument kvalitně, například pro úřední účely, nebo pro účel použití u soudu? Překlady do francouzštiny Vám zajistíme ve všech oborech, včetně vysoce odborných textů z medicinských a z technických oborů.

Překlady rodilými mluvčími a jazykovými odborníky

Jazyková škola Berlitz je připraveno nabídnout Vám překlady v maximální kvalitě se stoprocentní garancí Vaší spokojenosti, a to během několika pracovních dnů. Překlady do francouzštiny u nás provádějí rodilí mluvčí, kteří bravurně ovládají češtinu tak, aby byli schopni zajistit bezchybný překlad dokumentu. Texty, překládané do češtiny, procházejí jazykovou korekturou tak, abychom Vám zajistili bezchybnou podobu textu v češtině.

Operativní překlady s krátkou dodací lhůtou

Překladatelské služby si u nás můžete objednat na některém z našich jazykových center, ale i pohodlně prostřednictvím e-mailu. Obratem od nás obdržíte cenovou nabídku. Překlady do francouzštiny i překlady z francouzštiny standardně dodáváme během dvou až tří pracovních dnů, jednodušší zakázky vyhotovíme do 24 hodin. V případě složitějších textů a větších zakázek Vám rádi vyjdeme vstříc a dohodneme se na individuálním postupu překladu a předávání hotových textů tak, abyste na vyhotovenou zakázku nemuseli čekat. V naší nabídce najdete nejen překlady do francouzštiny a opačně, ale nabízíme i služby překladatelské agentury.