překlad z francouzštiny

Profesionální překlady z francouzštiny

Potřebujete přeložit nějaké dokumenty nebo jiné texty z francouzštiny do češtiny? Překladatelský servis Berlitz nabízí profesionální, tedy autorizované (neboli oficiální) překlady textů z francouzštiny do češtiny nebo jiného jazyka rychle, spolehlivě a za přijatelnou cenu. Standardně jsme schopni překlady textů z francouzštiny dodat do 2-3 pracovních dní od zadání zakázky. V případě náročnějších nebo rozsáhlejších textů s Vámi domluvíme individuální plán překladu.

Překladatelé z francouzštiny

Překladatelé jazykové školy Berlitz jsou rodilí mluvčí nebo vysokoškolsky vzdělaní odborníci na francouzštinu s příslušnými certifikáty. Překlady textů z francouzštiny procházejí v závěru překladu korekturou, abychom se mohli zaručit za bezchybný text v češtině. Kvalitu překladu francouzština - čeština garantujeme případnou slevou z konečné částky za poskytnuté služby.

Překlady francouzština-čeština - ceník

Základní cena překladů z francouzštiny je 590 Kč včetně DPH za jednu normostranu. Při větším objemu překladů a stálým zákazníkům nabízíme individuální zvýhodněné ceny na překlady z francouzštiny. Studentům poskytujeme slevu. Ceník překladů.

Máte zájem o překlady z francouzštiny?

Kontaktujte nás a my pro vás připravíme detailní cenovou nabídku.